Táto stránka v rámci poskytovania služieb používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

zatvoriť

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Dopravné
0,00 € Spolu

Pokladňa


Hľadať

Napísali ste nám

Tu môžete pridať Vaše názory na náš e-shop a podeliť sa s ostatnými o skúsenosti. ĎAKUJEM :)

Vaše odkazy

 • Jano 14.01.2021 23:25

  Dobrý deň, ja nosím iba samodržiace pančušky. Ale mám problém s tým, že samodržiace pančušky takmer od všetkých výrobcov mali horný lem s malým obvodom takže sa mi stáčal a roloval zhora. Ak niekto vie o samodržiacich pančuškách, na ktorých sa horný lem nestáča a neroluje napíšte mi, prosím ich značku a ktorá firma ich vyrába. Ďakujem.

 • Ivo 02.09.2020 12:14

  Ady, šefka nereaguje,asi je na dovolenke. Pančuchy pre pánov vyrába viacero výrobcov. Takže asi to ide na odbyt.Je to normalny legitimny kus oblečenia na rôzne príležitosti ako pre dámy tak aj pre pánov. Na nete možeš kúpiť značky ako Collanto,Adrian, Evona...,ktorý vyrábajú pančuchy pre pánov. Sú aj taký výrobcovia, ktorý dámske pančuchy okrajových velkostí zabalia do obalu s nápisom "For men..." Mnohé tzv. pánske pančuchy "silonky" sú problemové. Vyrábaju sa len min 40DEN alebo ak su 20 DEN / napr. ADRIAN Street20 / tak sa stačí niekoľko krát zohnút a na istom mieste sa roztrhnú. Preto niektoré modely dámskych siloniek sú aj pre pánov vhodnejšie ako tie originál pánske. Na anglických alebo nemeckých blogoch sú často označované ako unisex. Andrea sa snaži takéto modely vybrať s nekonečnej plejády dámskych siloniek. V kamenných predajniach na Slovensku často ani netušia, že panské pančuchy sa vyrábajú.

 • Ady 25.08.2020 20:15

  Ahoj, ako si prišla na to, že silonky sú aj pre pánov? Je to neštandardné ale zaujímavé. Našiel som to však len na tvojom internetovom obchode.

 • Klasik 30.06.2020 09:05

  Nedeľná kávička na terase v lesklých silonkách od silonka.sk je ten najväčší pančuškový pôžitok :-) Ďakujem silonka.sk za úžasné pančušky!!!

 • Miloš 23.04.2020 20:59

  Milá p. Andrea! Kúpil som si prostredníctvom vašeho e_shopu už asi piate silonky. Priznám sa povzbudila ma na začiatku ako viacerých, práve ponuka pre pánov. Rád nosím silonky a doteraz ma ani jedny silonky ktoré som u Vás zakúpil nesklamali. Či už vzhľadom ale hlavne kvalitou sú perfektné a určite doporučujem aj otatním ktorí váhajú Váš obchod. Oceňujem aj profesionálne a diskrétne jednanie. Vďaka Vášmu obchodu akceptuje moju vášeň pre silonky aj moja žena. Určite jej najbližšie kúpim len z Vášho e_shopu. Ešte raz Vám p.Andre ďakujem a držím palce vo Vašom podnikaní.

 • vladimír 08.04.2020 09:32

  Vážená paní Andreo Golianová,dovolte mě abych Vás informoval,že textilní společnost ARIES a.s. dlouhá léta tkala vysoce kvalitní punčocháče ARIES SINDY 15 DEN LYCRA,tkala je z vysoce kvalitní německé nylonové příze s vysokým leskem a kvalitní lycrou a barvou,Evropská unie nám ztrpčuje naše životy,EU vymyslela zákon č.2017/745 ,který zakazuje panu ING.Ladislavu Šulcovi tkát zdravotnické a modní punčocháče v jednom závodě.pan ING.Ladislav Šulc musel učinit velice bolestivé manažerské rozhodnutí ukončit výrobu a prodat naše SINDY textilní továrně DARREN PRODUCTION,dodal jim přesnou výrobní dokumentacii s přesnou chemicko-technologickou procedurou.Darren production se NEŘÍDÍ dodanou dokumentací ,Naše SINDY tká z velice nekvalitní nylonové příze,bez kvalitního lesku a lycry a barvy.Dlouhá léta jsem si kupoval,oblékal a nosil aries sindy 15 den lycra a již nemohu,na současnou kvalitu darren sindy 15 den lycra jsou naštvaní lidé z celé České republiky,Pan ING.Ladislav Šulc ukončil výrobu před 3 ma lety.Vážená paní Andreo Golianová,PROSÍM VÁS,kdybyste se dozvěděla,že slovenský prodejce a obchodník má ještě k prodeji originální ARIES SINDY 15 DEN LYCRA,prosím vás informujte mne FAN A OBDIVOVATEL ARIES. Velice těžce se smiřuji ze skutečností,že si již nemohu kupovat,oblékat a nosit originální naše milované lesklé žádané punčocháče ARIES SINDY 15 DEN LYCRA. Já doufám.že je ještě po 3 letech má slovenský obchodník ve svém skladu.Velice rád si prohlížím slovenské internetové stránky a zjištuji kolik slovenských mužů a žen miluje punčochové zboží,jsem velmi potěšen,že nejsem osamocen v mé celoživotní zálibě v punčochovém zboží.Přeji slovenským mužům a ženám mnoho krásných příjemných chvil s punčochovým zbožím.Já nevím,zda existuje slovenský klub přátel punčochové mody.Nepřál bych slovenským mužům a ženám aby zažili ztrátu svých milovaných oblíbených punčocháčů. Velice mně je líto,že doposud nemám ve slovenské republice své osobní a obchodní přátele

 • NLN 27.03.2020 08:27

  Ahojte milovníci siloniek. Kto z Vás si užíva pančušky aj v karanténe? Nosíte pančušky podome oveľa častejšie ako pred tymto vírusom? Ja osobne si lesklé pančucháče zo silonka.sk užívam naplno a každý deň :-) Lesklé pančušky = TOP ;-)

 • Silon 24.11.2019 11:52

  Rád by som sa poďakoval Andrejke za jej e-shop silonka.sk. Aj keď som práve na služobnej ceste v zahraničí jej luxusné pančušky mi robia spoločnosť a radosť aj tu:-) Je úžasné krátiť si chvíľu na hotelovej izbe v pančuškách CDR Sevilla Cava a vychutnávať si ich jemnosť a lesk. Na cestu som si zobral aj pančušky Vidrio a Libero. Určite mi budú robiť spoločnosť aj v práci a po práci znovu aj na hoteli. Ďakujem ešte raz Silonka.sk za úžasné pančušky, ktoré mi robia veľkú radosť a potešenie. Milujem Cecilia da Rafael!

 • A.V. 03.11.2019 12:22

  Dobrý deň, rád by som sa spýtal. Keby som vyslovene chcel, aby bola obálka/balíček označený logom Silonka.sk (aj z viacerých strán), bolo by to možné ? Ďakujem

 • Peter 07.10.2019 11:55

  Zdravim pozrel som si kolonku aj pre panov a som rad ze su v ponuke aj pre nas muzov v kolonke bezsvove mate aj pre panov ale v kolonke pre panov niesu v ponuke tak ich tam vlozte lebo mate v ponuke aj pre panov a zaroven aj bezsvove su pre panov nebolo by dobre to vsetko dat do jednej kolonky?prajem pekny den.

 • Ľubomír 28.08.2019 08:46

  Super shop, veľmi sa mi páči. Vzhľadom k tomu, že som na silonkové veci veľmi zameraný, bolo by fajn keby pribudlo v menu položka pre fetishistov ,, Použité alebo nosené silonkové veci". Bolo by to možné? :)

 • Robo 17.08.2019 07:33

  Sevilla- ešte nemáme vyskúšané. Snáď čoskoro.

 • Sevilla 14.08.2019 08:25

  Nájde sa tu ešte niekto, kto sa zamiloval do siloniek CDR Sevilla a je to jeho najobľúbenejší model pančušiek??? :-) Pančušky Sevilla sú moja lesklá závislosť :-) Ďakujem silonka.sk!!!

 • Robo 07.08.2019 11:17

  Ahoj Aďuš. V prvom rade vďaka za skvelé produkty. Pridám jeden postreh. Pauma Aplause sú vďaka celkom slušne vysokému podielu elastanu-15% v mojom hodnotení dosť dobre aj vo vzťahu k cene. Pekný deň !

 • Robo 07.08.2019 11:02

  Ahoj Aďuš

 • Palino 29.07.2019 15:49

  Farebné punčošky pre moju priatelku, máte?

 • Tomáš 22.07.2019 14:53

  Pozdravujem všetkých fanúšikov siloniek! Obchodik super ☺

 • Dáma 28.06.2019 13:36

  Bolo by možné u Vás zakúpiť 15DEN jemné, lesklé LEGÍNY? Ďakujem

 • Erinko 26.06.2019 11:42

  Náhodne objavený IT obchodík . Aj keď som z neho ešte nenakupoval , mám pocit, že ste pančuchový tovar vo Vašej ponuke na tomto "prudérnom" Slovensku povýšili na vyšší princíp , a to aj za tabuizovanú tému siloniek pre pánov . Prajem vám veľa zdaru .

 • Inuška 10.06.2019 12:57

  Dobrý deň, budete ešte mať Eternosuperlucido 10 denové?

 • DOM!NA 08.04.2019 15:02

  Andrejka, tvoj eshop je jednoducho najlepší!Nikdy som si nemyslela, že aj na SVK sa budú dať zohnať exkluzívne, luxusné pančuchy, ale vďaka tebe je to možné!Som Domina a venujem sa BDSM a okrem toho, že pančušky rada a často nosím, potrebujem ich aj k mojej práci. Dovolím si povedať, že pančušky nakupujem výhradne z tvojho eshopu,pretože jedine ty ponúkaš na SVK vysokú kvalitu a luxus! Milujem pančuchy a vďaka tebe dokážem aj ja svojim nylon subikom prinášať radosť a luxus do ich životov. Mojím komentárom nechcem urážať, ani provokovať a pochopím ak sa nebude dat uverejniť,ale práve tvoje pančušky su neodmysliteľnou súčasťou BDSM komunity a prinášajú niečo neskutočne úžasné medzi Pani a jej poslušného subika v lesklých pančuškách. Ešte raz úprimná Vďaka, DOM!NA

 • silonka.sk 06.03.2019 20:46

  Pozdravujem Nylon a zároveň ďakujem za odkaz. Neviem presne z čoho vychádzate, že na stránke e-shopu sú prezentované obrázky z obalov, nakoľko väčšina je nafotená buď priamo výrobcom alebo v spolupráci s partnerským webom. Takéto profesionálne fotky sú vytvorené z kolekcie modelov siloniek, ktoré odzrkadľujú reálnu farbu a dokonca fotografi dokážu na nich zachytiť aj lesk. Nech by boli fotky akokoľvek výborné a hodnoverné, môže sa stať, že kvalita bude zároveň závislá od obrazovky, na ktorej si pančuchový tovar prezeráte, ako aj od individuálneho vnímania farieb či odleskov. V každom prípade, ak budete mať pochybnosti pri výbere siloniek, neváhajte a napíšte mi, určite nájdeme riešenie, ďakujem. Andrea

 • Nylon 14.02.2019 12:00

  Super web, Top pančušky, skvelá komunikácia... ! LEN chýbajú reálne fotografie, ktoré pomáhajú pri výbere :-( Obrázky z obalov skresľujú farby, lesk, skutočný vzhľad... :-( Reálne foto so skutočnou farbou a leskom by veľmi pomohli... ;-)

 • silonka.sk 31.01.2019 08:50

  Ahoj Mirec, ďakujem za odkaz. Môžem do ponuky zaradiť model legíny Gemini 40 den - čo na ne povieš? Ak by sa ti zapáčili, prosím pošli mi na email bližšiu špecifikáciu veľkosť a farbu.. skúsim objednať. S pozdravom, Ada Link: http://www.ceciliaderafael.com/es/leggings-lisos/577-gemini-40-leggings.html

 • Mirec 24.01.2019 17:52

  Ahoj Andrejka, neuvažuješ do ponuky zaradiť aj silonkové priesvitné legíny?

 • silonka.sk 07.12.2018 15:18

  Milí zákazníci, už budúci týždeň nájdete v ponuke opäť niekoľko noviniek obľúbených modelov v nie celkom štandardných farbách, ktoré sú nádherné a určite nie dostupné v každom obchode. S nimi sa budete cítiť výnimočne ;) A.

 • Pavol Szentivanyi 19.11.2018 09:56

  Tights for men China Japan Thailand Asia. https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=j9UhaiJ9Zic

 • Pavol Szentivanyi 18.11.2018 12:42

  JA V PRÁCI MOJ PRIHOVOR MOJE DOMACE VIDEA. https://www.youtube.com/watch?v=KJgr0aBbTpc

 • Mirec 04.11.2018 15:41

  Ahoj Andrejka, super ponuka no privítal by som aj leginy silonkove, priesvitné. Ďakujem.

 • M. M. 02.10.2018 15:11

  Potešili by ma CDR Sevilla/Vidrio/Libero v "neštandardných/nie klasických" farbách. Napr. Fialové, červené, šedé, žlté, modré, biele atď A možno popis pančušiek, ktorý by pánom ľahšie pomohol vybrať si. Mám na mysli, napísať aj nám pánom, na akú príležitosť by sa hodili najviac, doporučenie kam a aké nosiť. Vyzdvihnúť prednosti konkrétneho modelu. Myslím si, že práve luxusné Pančušky zo silonka.sk nenosia len dámy. A bolo by škoda zamerať sa len na ne. Ďakujem M. M. PS: Ste TOP e-shop!!!

 • silonka.sk 02.10.2018 09:33

  Ďakujem všetkým za milé hodnotenia a názory. Veľmi si toho vážim. Nech sa vám silonky dobre a čo najdlhšie nosia. Prosím, aj naďalej mi posielajte svoje tipy pre zaradenie noviniek (modely + farby) či osobné skúsenosti s kvalitou. Prajem krásny deň, Andrea

 • Andrej 29.09.2018 14:56

  Tento obchod má najkvalitnejšie a najkrajšie silonky na Slovensku, nikde inde sa tu takéto silonky nedajú kúpiť. Ja a moja žena kupujeme silonky už iba z tohoto obchodu a nikde inde. Oplatí sa radšej priplatiť a mať kvalitné silonky z tohoto obchodu ktoré aj dlho vydržia, ako kupovať nejaké iné značky z iných obchodov a predajní ktoré sú nekvalitné a nepohodlné a hrizú a hneď sú deravé. Iné obchody a predajne tu na Slovensku predávajú obyčajné šmejdy.

 • Mako 06.09.2018 11:59

  Úplne súhlasím s oboma predošlými príspevkami. Sevilla sú neskutočne skvelé pančušky!!! A nové farby ma VELMI potešili :-) Snáď budú ešte aj v iných odtieňoch. Zamiloval som si ako ružové, tak aj zelené :-) Silonka.sk = eshop na závislosti :-) Ďakujem

 • Inga 06.09.2018 08:21

  Objednala som si u vás lesklé ružové silonky a som s nimi spokojná, majú pekný decentný lesklý odtieň. ĎAKUJEM;)

 • P.P. 05.09.2018 22:37

  Neviem či sa mám tešiť alebo byť na slečnu Andrejku nahnevaný,ale ona môže za moju závislosť na lesklých dámskych pančuškách:-) Ešte minulý rok by ma ani nenapadlo, že ja chlap si navlečiem silonky, ale zvedavosť a záložka "Aj pre pánov" ma donútila skúsiť ich. Dnes môžem povedať len jedno: Ďakujem slečna Andrejka, za moju závislosť za ktorú môžete vy a vaše kvalitné pančušky! :-) Moje obľúbené pančušky sú Sevilla, Vidrio a Libero. Sú tak skvelé že ich nosím stále:-) Je jedno či som v práci, doma alebo sa chystám spať, Cecilia De Rafael mám vždy na sebe:-) I LOVE CDR, I LOVE Silonka.sk

 • P.P. 05.09.2018 22:35

  Neviem či sa mám tešiť alebo byť na slečnu Andrejku nahnevaný,ale ona môže za moju závislosť na lesklých dámskych pančuškách:-) Ešte minulý rok by ma ani nenapadlo, že ja chlap si navlečiem silonky, ale zvedavosť a záložka "Aj pre pánov" ma donútila skúsiť ich. Dnes môžem povedať len jedno: Ďakujem slečna Andrejka, za moju závislosť za ktorú môžete vy a vaše kvalitné pančušky! :-) Moje obľúbené pančušky sú Sevilla, Vidrio a Libero. Sú tak skvelé že ich nosím stále:-) Je jedno či som v práci, doma alebo sa chystám spať, Cecilia De Rafael mám vždy na sebe:-) I LOVE CDR, I LOVE Silonka.sk

 • Katuška 27.08.2018 18:35

  Dobry den. Zostala som prekvapena. cecilia de rafael su super! Bala som sa ake budu lebo takuto znacku som este nemala. Urcite kuupim aj dalsie. dakujem

 • Recenzie HEUREKA 01.08.2018 08:15

  https://obchody.heureka.sk/silonka-sk/recenze/

 • silonka.sk 20.07.2018 10:22

  Dobrý deň p. Ivan, ďakujem za Váš odkaz, veľmi si toho vážim a aj naďalej sa budem snažiť vyberať pre svojich zákazníkov kvalitný tovar, ktorý sa dobre nosí a ešte aj skvele vyzerá. Na vhodnosť dámskych pančúch "Aj pre pánov" ma upozornili samotní muži. Zároveň si aj sami vytipovali, ktoré modely sú pre nich najvhodnejšie. Touto cestou sa chcem všetkým poďakovať za spoluprácu ;) S pozdravom, Andrea

 • ivan 03.07.2018 17:10

  Dobry den. Mozno by stacilo napisat , Vidrio su super a eshop silonka je 100%. Ziada sa mi ohodnotit tento eshop vedeny pani Andreou este trochu inak. Minuly rok v novembry som zhanal panske silonky na bezne nosenie,sport aj na pracu vonku. Panske modely jednoho polskeho vyrobcu mi nevydrzali dlhsie ako 1-2 dni, potom sa roztrhli. Na eshope silonka som nasiel modely "Aj pre panov". Na zaklade dobreho popisu tovaru som si spocietku vybral model Vidrio. Nic lepsie som nepoznal. Su prijemne, pod nohavicami zahreju a neuveritelne dlho vydrzia. Za vyber vhodnych siloniek aj pre panov by som chcel touto cestou podakovat p.Andrei. Silonky pre panov sa na Slovensku nazhanaju lahko.Predavacky v specializovanych obchodoch ani netusia ,ze nieco take existuje a teraz to mozeme mat po objednani na druhy den doma. A to je super.

 • tomas 14.02.2018 19:07

  cleancut su top

 • peter 10.11.2017 09:40

  Dobry den, kedy budu prosim Vas dostupne aj velkosti M pre cecilia de rafael eterno 15 farba negro? Dakujem Odpoveď: Dobrý deň p. Peter, Vami dopytované pančušky mám už SKLADOM. ( 26.12.2017)

 • Hodnotenie Heureka - Overený zákazník 18.10.2017 11:05

  Áno, odporúčam, hodnotenie 100% OK spokojný

 • Hodnotenie Heureka - Overený zákazník Ada 18.10.2017 11:04

  Áno, odporúčam, hodnotenie 100%. Konečne som našla silonky, ktoré majú krásnu farbu a lesk. Veľmi sa z toho teším:-)

 • Hodnotenie Heureka - Overený zákazník Eva 09.10.2017 08:48

  100% spokojnosť

 • Pali 09.10.2017 08:46

  ok odporucam

 • Hodnotenie Heureka - Overený zákazník 26.07.2017 16:04

  ÁNO, odporúčam, hodnotenie 100%, + Veľmi kvalitný obchod z kvalitným tovarom.

 • Jana 19.06.2017 22:17

  Som milo prekvapena - dobra kvalita - rychle dorucenie do balikomatu - dostupne aj vacsie velkosti *** vdaka

 • Jakub 26.04.2017 19:53

  celkovo spokojnosť

 • Maca S. 19.04.2017 15:27

  pekný výber lesklých pančúch, dobrá kvalita, rýchle dodanie, ďakujem

 • Tanicka 09.03.2017 06:27

  Odporucam ;)

 • Hodnotenie Heureka - Overený zákazník Lamina 31.01.2017 14:36

  Odporúčam, hodnotenie 100%, Objednávka bez problémov, rýchle dodanie do balíkomatu.

 • Hodnotenie Heureka - Overený zákazník 21.01.2017 18:32

  Jednoznačne odporúčam, hodnotenie 100%, + prehľadnosť, komunikácia obchodu, - žiadne

 • Hodnotenie Heureka - Overený zákazník Bubi 03.01.2017 14:44

  Odporúčam, hodnotenie 80% - chýbajú veľkosti, chcela som si objednať viac tovaru, ale nemohla som lebo k produktom chýbajú veľkosti, hlavne teda S-ko.

 • Natalka 21.12.2016 18:01

  ĎAKUJEM! ;)

 • Peter 12.12.2016 16:14

  Moj prvy nakup a urcite nie posledny ;) bezsvove silonky su TOP, odporucam.

 • Marcela 30.11.2016 21:12

  Veľmi pekne ďakujem ....prijemna pani ochotná poradiť a hlavne sedia ako rit na serbel

 • Andrea 29.11.2016 18:12

  Odporúčam!

 • Hodnotenie Heureka - Overený zákazník 26.11.2016 20:42

  Odporučam, hodnotenie 100% Ponúka luxusné, kvalitné silonky, ktoré nemožno nikde na SVK zohnať ;-) Žiadne slabiny nemá! Možno by bolo vhodné pridať, že pančušky sú vhodné aj pre mužov :-( Prehľadný a príjemný web, exkluzívne silonky, príjemné jednanie ... Radosť nakupovať ;-)

 • Hodnotenie Heureka - Roman 26.11.2016 20:41

  Odporúčam, hodnotenie 100% Veľmi dobrá prehľadnosť obchodu, veľkostné tabuľky ku každému výrobcovi a podrobné info o tovare a množstve skladových zásob, aktualizácia každého nového statusu objednávky, férové podmienky, a super komunikácia. :-)

 • Natalia 26.10.2016 09:49

  ocenujem rychle dorucenie - tovar prisiel v poriadku - a so silonkami som skutocne spokojna - vdaka :)

 • Marcela 05.10.2016 18:50

  S nakupom som spokojna. Uvitala by som moznost platby kartou.

 • katarina 30.08.2016 10:46

  odporucam

 • Iva 15.08.2016 15:29

  Odporúčam.

 • silonka.sk 09.08.2016 19:45

  Dobrý deň Emily, už čoskoro plánujeme naskladniť aj lesklé pančuchy Eterno 15 od Cecilia de Rafael, ktoré sa určite nevyhnú porovnávaniu so super lesklými silonkami Cleancut 15 od Platino. Rada Vás budem o ich dostupnosti informovať na mail. S pozdravom, Andrea

 • silonka.sk 09.08.2016 19:36

  Dobrý deň p. Katarína, ďakujem za Vašu otázku. Doručenie cez Slovenskú poštu : platba bankovým prevodom je v sume 2 eur alebo platba na dobierku 3 eurá (z toho 1 euro je za dobierku). Zatiaľ platba kartou nie je možná, no do budúcna uvažujem pridať aj tento spôsob platby. Doporučila by som Vám platbu bankovým prevodom v sume 2 eur, žiadne iné poplatky už potom neplatíte. Informačný mail o všetkých podrobnostiach platby Vám príde obratom po zadaní objednávky. V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať. S pozdravom, Andrea

 • katarina 06.08.2016 22:56

  Dobrý deň, chcela som urobiť objednávku aj hneď zaplatiť požadovaných 17,30 cez slovenskú poštu, ale bola mi ponúknutá možnosť platby prevodom po pripísaní na účet v sume 19,30. Chcem zaplatiť hneď kartou, ale túto možnosť ste neponúkli. Potom tam bola ešte aj dobierka + 1euro. Zaplatiť 5 eur za poštovné za balíček v hodnote cez 14 eur je veľa. Mám záujem o pančušky za poštovné 2 eurá cez slovenskú poštu. Ako môžem zaplatiť? Ďakujem za odpoveď. Katarína

 • Emily 02.08.2016 22:23

  New panty ETERNO ??

 • Kika 02.08.2016 22:13

  odporucam, s tovarom som spokojna

 • Anna 23.07.2016 08:22

  super obchodik , pekny vyber

 • Marek 02.07.2016 10:47

  priateľke sa silonky ako darček páčili

 • Atilla 19.06.2016 14:55

  Odporucam.

 • Jana 16.06.2016 11:30

  spokojná, dobra kvalita siloniek

 • Evicka 11.06.2016 08:34

  Konečne pekné silonky aj pre moletky! !

 • Tomáš V. 24.05.2016 10:02

  odporucam

 • Zuzana 18.05.2016 15:49

  objednala som si už viac krát - výborná kvalita - pančušky mi boli už na druhý deň doručené - odporúčam !

 • Katka G. 18.05.2016 15:39

  S tovarom som spokojná, rýchle dodanie. Ďakujem za pribalený darček :)

 • Lukas 09.05.2016 17:11

  maximálna spokojnosť, tovar bol ihneď odoslaný!