Táto stránka v rámci poskytovania služieb používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

zatvoriť

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Dopravné
0,00 € Spolu

Pokladňa


Hľadať

Anketa - zahlasuj aj ty :)

Som muž/žena a dámske silonky:

 • sú pre mňa vášňou a životným štýlom
  257
 • nosím pravidelne do práce, spoločnosti a iné
  105
 • nosím len po doma
  36
 • nosím len príležitostne
  45
 • nenosím vôbec
  6

ALERGIA NA SILONKY

0 Komentárov
 

Na začiatok si dovolím malé povzdychnutie. Uff.. Vybrať si tie správne, či skôr vhodné pančuchy, vôbec nie je také jednoduché ako sa na prvý pohľad zdá.


Pamätám si na môj nákup v kamennom obchode pred niekoľkými rokmi. Potrebovala som silonky na ples, hm.. veď na tom sa nič nedá pokaziť, viem veľkosť - čiže koľko meriam a farbu od oka nejakú vyberiem, odtieň telovej s jemným leskom. Predavačka sa ma pýta, či som si vybrala. No hádam tieto môžu byť. V celku spokojná odchádzam z obchodu. No pri obliekaní sa mi v mysli vynorilo niekoľko otázok. Nie sú veľmi hrubé? Skôr by som chcela nejaké tenšie. Jemnosť siloniek som vôbec neriešila a zloženie mi vonkoncom nič nehovorilo. A čo farba? Tak tú budem musieť rýchlo predýchať. Nemám rada odtiene farieb, ktoré pôsobia umelo a nehodia sa k farbe pokožky. Ale modelka na obálke s pančuškami vyzerala tak skvelo a sexi ! A teraz čo ? No nič, už len v nich ísť "plesať". Necítila som sa v nich vôbec dobre, ani pohodlne, príšerne mi vadil šev v páse a miestami sa mi zdalo, že mám dokonca až alergiu na silonky, a to doslovne! Keby som v tom čase vedela, že existujú pančušky Cleancut s laserovým strihom v páse bez šva, vôbec neváham a vyberiem si také. Aj špička bola zosilnená, možno až príliš, pretože vo viac vykrojených topánkach by bola poriadne viditeľná. Keď som sa na ne pozrela ako celok, nepôsobili jednoliato, žiaľ na niektorých miestach mali viditeľné mapy rôznych odtieňov a dokonca iba minimálnu pružnosť vlákien. Výber týchto siloniek bol pre mňa ako za trest. 

 

Nová nádej vo mne skrsla po vyskúšaní siloniek z kolekcie Cecilia de Rafael. Obľúbila som si hneď niekoľko modelov ako Vidrio, Libero či tohtoročnú novinku Eterno. Každé sú niečim iné, špecifické a čo je úplne najúžasnejšie, že sú neskutočne pohodlné. Citím sa v nich skvelo a moje nohy vyzerajú presne ako na modelke. Konečne som s výberom spokojná ;) A vy?

 

Pevne verím, že v eshope silonka.sk si nájdete jedinečný model siloniek, ktorý si budete radi a s vášňou obliekať.

pozdravom Andrea

                                                                                                    

Otázka na vás: Akú máte osobnú skúsenosť s výberom a kvalitou siloniek?                          

 
0 Komentárov

Odoslať komentár

  

Odoslať