Táto stránka v rámci poskytovania služieb používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

zatvoriť

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Dopravné
0,00 € Spolu

Pokladňa


Hľadať

Anketa - zahlasuj aj ty :)

Som muž/žena a dámske silonky:

 • sú pre mňa vášňou a životným štýlom
  398
 • nosím pravidelne do práce, spoločnosti a iné
  147
 • nosím len po doma
  49
 • nosím len príležitostne
  58
 • nenosím vôbec
  37

LESKLÉ silonky ako módne "faux pas" ?

8 Komentárov
 

Viacerí z vás sa ma pýtajú či nosiť lesklé silonky je naozaj nemoderné ba priam až nevkusné.

Tento názor už počúvam možno aj 10 rokov. Spájajú sa s ním módni kritici aj blogeri.

Taktiež to potvrdzuje tvorca príspevku svojím obsahom:http://feminity.zoznam.sk/c/858910/tipy-ako-si-vylepsit-styl 
Označuje ich ako "Módny prežitok" - Ženy majú stále tendenciu obliekať si lesklé gýčové silonky v telovom odtieni. Žiaľ, ani ten niekedy neodhadnú správne.

Či je to pravda? Väčšina žien si myslí, že áno. Muži majú v tom jasno a úplne opačný názor. Mnohí sa nevedia vynadívať na krásne nohy v lesklých silonkách. Viem si predstaviť, že niektorým sa vôbec tento typ siloniek nehodí alebo čo je oveľa horšie, zvolia úplne nesprávnu farbu a problém je na svete. Ale keď od toho odhliadnem, určite je to v prvom rade subjektívny pocit ako sa v nich človek cíti. Musia byť pohodlné a mäkké, niektoré druhy siloniek dokonca pri bežnom svetle vôbec nie sú výrazne lesklé až slnečné lúče s leskom spravia ozajstné divy a ukážu ich v plnej kráse. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku: http://silonka.sk/sk/11-leskle-pancuchy

Dovolím si povedať, že sa to týka aj matných siloniek a môže sa stať, že pokožka na nohách dosiahne neprirodzený vzhľad. Pritom by nám mali v prvom rade dodať ženskosť, eleganciu a zmyselnosť.

Som veľmi zvedavá aj na Váš názor. Nosiť? - Nenosiť?

za silonka.sk, Andrea

 
8 Komentárov
Evita
2018-04-09 14:41:28
Sú fantastické, za mňa určite áno. Nech si ostatní myslia čo chcú.
Ivan
2018-04-09 14:44:36
Na silonky Sevilla nedám dopustiť, sú TOP
Jana
2018-04-09 16:16:53
Ja nosievam matne. Nemam odvahu na leskle.
Ivan
2018-06-14 11:08:30
Keď výrobcovia automobilov prezentujú svoje novinky na autosalonoch,tak auta naleštia do maximalneho lesku pretoze vtedy najlepsie vyniknu detaily aj krivky karoserie. Ak ma niekto pekne nohy preco ich skryvať do matných pančúch.Diktat typu leskle nie,farba taka či onaká nie zaváňa totalitnými praktikami. Jedinci so slabšim sebavedomim podlahnú trendu a nova uniformita je na svete.Každý nech nosi co sa mu páči a hlavne čo sa mu hodí. 
Pavol Szentivanyi
2018-11-18 13:26:48
Ja som muž hetero a silonky lesklé milujem. Mám na mysli telové. Sú neskutočne sexi na každých nohách a najviac sexi na tých ženských. Dnešné ženy vôbec nevedia a neuvedomujú si aspoň väčšina žien. že drvivej väčšine mužov silonky zbožňujú na ženách ale aj na sebe...väčšina žien berie silonky ako nutnosť bežné oblečenie ako ochranu pred chladom, ale muži berú silonky ako niečo magického na skrášlenie tela a ako prostriedok na zvýšenie atraktivity a sexuality. Ja silonky nosím verejne všade, do práce na doma aj v lete pod kraťase. Je to záľuba ale aj nutnosť zo zdravotných dôvodov. Obliekam iba elastické silonky, lebo klasické neznášam, kĺžu po tele a časom sa natiahnu a okrem toho obyčajné nesťahujú nohy čo pre mňa je zásadné lebo som prekonal 7x trombózu, 1x pľúcny infarkt, a celkovo 11x embóliu pľúc ako následok po operácii kŕčových žil ktorú som absolvoval 2x. Ešte sa vrátim k poznámke o lesklých silonkách. Pokiaľ zvolíte ten správny odtieň k vašej pokožke, sú lesklé silonky naj TOP na nohách žien alebo mužov. V opačnom prípade to môže vyzerať gýčovo...zásada je v správnom odtieni k vašej pokožke, ale aj v hrúbke lesklých pančúch a k akému oblečeniu ich zvolíte...to všetko dáva celkový dojem. Ja nosím lesklé elastické silonky ale nikdy hrubšie, ako 20NEN a dbám na odtieň hrúbku a k akému oblečenie ich zvolím....ku kraťasom obliekam čo najtenšie telovej farby z miernym leskom.(nie kvôli kvôli zakrytiu že mám oblečené silonky, ale kvôli kraťasom. Hrubé silonky z vysokým leskom pod KRAŤASE kazia dojem jak na žene tak na mužoch. K sukni sa skôr hodia, ako ku kraťasom, lebo aj z praktického dôvodu, v lete v hrubých lesklých silonkách by vám bolo horúco. https://www.facebook.com/www.hkey1.weblahko.sk/media_set?set=a.960812007327881.1073741927.100001972712777&type=3&uploaded=3&hc_location=ufi
lycra
2019-06-28 02:28:17
Za mňa jedine lesklé silonky. A vôbec ma nezaujíma, čo diktujú samozvaní odborníci na módu :) mne sú lesklé s lycrou najpríjemnejšie aj pocitovo aj vzhladovo
Barbi
2019-07-22 08:54:17
Jooj, našla som u vás už "moje silonky" na ktoré nedám dopustiť a všetky sú lesklé ;) Ešte plánujem objednať v ružovej alebo červenej farbe. Už ste ich niekto vyskúšali, ako vyzerajú na nohe??? Alebo dajte mi nejaký tip.
Sevilla
2019-08-04 11:43:59
Ahoj Barbi,  jednoznačne ti odporúčam CDR SEVILLA červené / ružové / jemne zelené / ciruela! Su komfortné, príjemné na nosenie, luxusné,  s krásnym leskom a vôbec nepôsobia gýčovo!  Da sa v nich v pohode vydržať celý deň, su ozaj skvelé!!!   Daj vedieť ako si vybrala a ci si bola spokojna ..  ;-) 

Odoslať komentár

  

Odoslať