Táto stránka v rámci poskytovania služieb používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

zatvoriť

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Dopravné
0,00 € Spolu

Pokladňa


Hľadať

Anketa - zahlasuj aj ty :)

Som muž/žena a dámske silonky:

 • sú pre mňa vášňou a životným štýlom
  343
 • nosím pravidelne do práce, spoločnosti a iné
  131
 • nosím len po doma
  41
 • nosím len príležitostne
  54
 • nenosím vôbec
  7

Môj priateľ a pančušky +18

4 Komentárov
 

Milí čitatelia,

 

pribúda mi stále viac zákazníkov, partnerov či manželských párov, ktorí navzájom zdieľajú svoju vášeň pre silonky. Partnerky tolerujú, iné priamo podporujú nadšenie svojich polovičiek ;) . O svoj príbej sa s nami podelila aj moja verná zákazníčka Tamara. Môžno sa v ňom aj mnohí nájdete alebo naopak nájdete inšpiráciu či dokonca odvahu vyskúšať niečo nové.  

 

Andrea

 


Ahoj Andrejka,

 

Ak môžem budem Ti tykať. Dlho som váhala, či ti napísať, alebo nenapísať, či sa to hodí, či to nebude drzé alebo od veci. Ale nakoniec som sa odhodlala a povedala som si, že to musím dať zo seba von. Ako iste vieš, som tvoja verná zákazníčka a práve v tvojom e-shope silonka.sk som našla to, čo som tak dlho hľadala... Kvalitné, luxusné a pohodlné pančušky. Rada sa obliekam elegantne a pančušky k elegancii proste patria.

 

Toľko na úvod o mne, ale o tomto som nechcela písať. Pravda, prečo som sa rozhodla napísať ti je tá, že ma zaujala tvoja „nová kolonka“ v menu na e-shope. Možno už tušíš ktorá, a to práve tá „Pre pánov“.

 

Som žena v rokoch (42), rada sa obliekam elegantne, rada nosím pančušky a mám priateľa, ktorý je odomňa mladší (30), ale tiež sa mu páči elegancia a najmä keď pri ňom nosím lesklé pančušky. A tak, v kombinácii s tou tajomnou kolonkou a mojou zvedavosťou som sa odhodlala k niečomu možno šialenému. Už asi tušíš k čomu. Ano, posledná objednávka pančušiek Sevilla a Vidrio nebola pre mňa, ale objednávala som ich priateľovi. Dlho som premýšľala či to bol dobrý nápad, či sa ho to dokážem spýtať, či ho tým neurazím, ale nakoniec prišla vhodná chvíľa a ja som na priateľa vyrukovala s náručou plnou pančušiek a vetou „Miláčik, viem že sa ti páčim, keď nosím silonky, tak som ťa chcela potešiť a dopriať ten pôžitok pohodlia a príjemných pocitov aj tebe.“ A vložila som mu všetky tie lesklé pančušky do rúk. Chvíľu som mala pocit, že ma asi opustí ale jeho reakcia ma prekvapila a zároveň potešila. Povedal mi „Láska, to vážne sú tie pančušky pre mňa?“ A po chvílke napätia a stresu sa mi priateľ stratil v spálni a požiadal ma, aby som mu dala 5 minút. Bolo to asi tých najdlhších 5 minút v mojom živote. Ale zrazu sa otvorili dvere na spálni a v nich sa zjavil s úsmevom na tvári môj priateľ, ktorý mal v tej chvíli na sebe len tričko a dámske lesklé pančušky CDR Sevilla. V tej chvíli som onemela skoro ja! Možno by ma niektoré ženy za to čo píšem odsúdili alebo poslali na vyšetrenie k psychológovi, ale na ten pohľad nikdy nezabudnem. Môj priateľ tam predo mnou stál a na svojom mužskom tele mal navlečené lesklé pančušky CDR Sevilla a ja som v tej chvíli nevedela čo povedať. Bol taký krásny, pančušky zvýraznili jeho mužské črty, jeho postavu a svaly, všetky jeho krivky boli zrazu 100x výraznejšie a musím sa priznať, také sexi. Nikdy som si nemyslela, že aj muž dokáže vyzerať v silonkách tak skvele! A vtedy to zo mňa vypadlo: „ Miláčik si krásny a v pančuškách ti to vážne sekne!“ A čo on na to ? Prekvapujúco odvetil... „ Láska, ja tie pančušky už zo seba dolu nedám! – Sú skutočne tak príjemné na dotyk a pohodlné na nosenie.“ Táto jeho reakcia ma veľmi potešila, najmä po tom, ako som ho v tých pančuškách videla naživo.

 

A ako to dopadlo ? Priateľ začal skutočne pančušky nosiť po dome i na športovanie občas aj do práce a to často a rád. Vždy sa teší, keď si bude môcť znovu navliecť tie príjemné, luxusné a pohodlné pančušky. Prečo? Pretože sú ozaj elastické, príjemné a veľmi pohodlné na nosenie kdekoľvek a kedykoľvek. 

 

Andrejka, ak si to vydržala a dočítala si to až sem, určite sa pýtaš, prečo ti nejaká zákazníčka píše takéto veci. Odpoveď je jednoduchá. Nebyť tvojej kolonky „Pre pánov“ nikdy by ma nenapadlo kúpiť pančušky pre priateľa a ponúknuť mu ich na nosenie. Môj život by ostal obyčajný a všedný. No teraz je všetko iné, pestrejšie, zábavnejšie a veselšie.

 

Ak by som mohla, ja ako žena by som určite doporučila lesklé dámske pančušky, ktoré ponúkaš na svojom webe Andrejka aj ostatným pánom, ktorý sa doteraz nevedia rozhodnúť pre kúpu, alebo ich trápia predsudky, či výčitky .... Páni, neváhajte a vyskúšajte dámske pančušky aj vy! Veď sú vhodné aj pre pánov a z mojej vlastnej skúsenosti sa môžem zaručiť, že po ich vyskúšaní ich už nebudete chcieť dať dolu ako môj priateľ.

 

Andrejka chcem sa ti ešte raz poďakovať, že ponúkaš ozaj kvalitné pančušky, ktoré by mala mať každá elegantná žena určite doma. A ak by mohol môj názor pomôcť aj pánom, tak tento môj mail kľudne zverejni. Budem rada, ak ženy zahodia hlúpe predsudky, že každý muž v silonkách je gay, pretože aj my ženy nosíme rifle, kravaty, košele ... a nik sa nám za to neposmieva.

Samozrejme ma poteší aj to, ak pánov moja skúsenosť inšpiruje a dodá im silu vyskúšať svoje nové pančušky podľa vlastného výberu a tvojho doporučenia.

 

S pozdravom, Tvoja verná zákazníčka Tamara


(uverejnené so súhlasom zákazníčky)

 

 

 

 

 

 

 
4 Komentárov
Pavol Szentivanyi
2018-10-30 22:37:58
Cristiano Ronaldo nosí pančuchy. Neveríte? Tu sú fotografie. Pančuchy nemajú nič spoločné so sexuálnou orientáciou! A hetero muži majú radi pančuchy a nosia ich. Dokonca aj muži majú svoje pančuchy. Pančuchy pre mužov a ženy z celého sveta tu ..xx má punčochy aj pre mužov! Slovenská predajná sieť xx, najväčší a najslávnejší pančuchový tovar a ponožky na Slovensku, prichádza so špeciálnou novinkou tentokrát aj pre mužov - pančucháče a legíny! http://www.pantyhose8.weblahko.sk   To že sa to niektorým z vás nepáči že muži obliekajú silonky, ktoré sa vyrábajú aj pre mužov už od 1974, už v bývalej NDR. Tak sa zamyslite nad svojou debilitou a hlavne ženy. Ženy zamyslite sa nad sebou, lebo vy samé ste nám mužom prebrali skoro kompletný šatník oblečenia!!! A nikto sa nepozastavuje nad tým, že nosíte napríklad nohavice!!.. Nikto Vám za to nenadáva, nesmeje sa...keby sme sa správali ako vy, tak sa na ulici muži budú k Vám ženám správať rovnako,.. posmievať a ukazovať na Vás prstom, že ste oblečené ako muži a že ste úchylné, alebo mužatky v mužskom oblečení. Vaše komentáre svedčia len o vašom charaktere a hlúposti. Idiotom sa ani nečudujem lebo z pravidla o histórii obliekania, vôbec nič nevedia, kto prvý nosil pančucha a od kedy ženy začali nosiť nohavice atď, ale vy ženy, ak chcete niekoho kritizovať naštudujte si tiež najprv históriu a potom píšte trápne poznámky, lebo Vaše názory sú primitívnejšie ako v stredoveku a nemajú logiku. Mňa neskutočne vytáča ženská sebeckosť, bezohľadnosť a povýšenectvo a to, že si ženy myslia, že iba oni môžu na seba navešať čo sa im zachce, aj mužské veci. Veď nič sa nedeje...veď som žena...ale keď to spraví muž tak je oheň na streche, že ako si dovolíme si obliecť niečo čo nosia aj ženy!!!, Nosím aj páske silonky aj dámske, podľa toho čo mi vyhovuje viac. A komu sa to nepáči nech mi skočí... viete na čo. Keď môžu ženy môžeme aj my muži. A vy ženy máte možnosť iba jednu, ...rešpektovať to. Už ste dámy uvažovali nad tým prečo sa pančuchy, volajú pančuchy???, že nie?... tak si láskavo naštudujte históriu vzniku pančúch, kto ich nosil, ako prvý atď. V súčasnosti nám mužom ženy prebrali kompletný šatník oblečenia,  v rátane spodnej bielizne.  A muži preberajú čiastočne šatník žien. A aká je reakcia väčšiny žien???.. protestujú a píšu pod videa a články nenávistné prejavy, posmešky a nadávky!!! Mi ženy môžeme, lebo sme ženy. Vy muži môžete nosiť len to čo mi vám dovolíme a navrhneme. V opačnom prípade muži ste úchil, gey, fetišista a psychopat. Kedy skončí utláčanie mužov v obliekaní v Móde zo strany žien? Dočkáme sa mi muži konca toho aby skončilo privilegovanie žien v móde? Už ženy musíte uvedomiť, že na svete sú aj muži ktorým ide na nervy klasické a nudné obleky a že aj muži majú právo na rozmanitosť nielen ženy!!! Dôkazy, url odkazy, že si nevymýšľam. https://lnk.sk/zJPT    https://lnk.sk/FJKO https://lnk.sk/nyKL https://lnk.sk/aHPV      https://lnk.sk/gsNS
Pavol Szentivanyi
2018-11-21 20:52:20
Ahoj. Andrejka....mohla by si aj ty predávať takéto silonky?....sú z imitáciou tetovania...len tie ceny...nevieš o dodávateľovi ktorý by ich predával lacnejšie?...S pozdravom Pavol Szentivanyi. https://www.stopandstare.co/collections/men https://www.google.sk/search?q=Stop+And+Stare+Royal+Lotus+Tights&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwim-MCtn-beAhWLVSwKHeKgArsQsAR6BAgAEAE&biw=1536&bih=723#imgrc=_  https://plus.google.com/u/0/photos/photo/101589422398228591266/6626404027000221906?authkey=CN-jyLnK04CfJg  
Lili
2019-01-11 14:07:14
Dakujem za inspiraciu Tamarka, na zaklade Vasho prispevku som skusila nieco podobne navrhnut manzelovi aj ja a aj napriek obavam to dopadlo vynikajuco. Stereotyp sa zmenil na nieco nove, zabavne, nepoznane:-) Silonkovanie vo dvojici si uzivame uz dlhsiu dobu a robi nam to radost obom.  Dakujem, Lili
Lycra
2019-06-28 02:22:38
Andrea je super...aj silonka.sk je super, ale tá “Tamara” je podla mňa chlap alebo fake...neznie mi to uveritelne. Too good to be truth... :P

Odoslať komentár

  

Odoslať