Táto stránka v rámci poskytovania služieb používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

zatvoriť

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Dopravné
0,00 € Spolu

Pokladňa


Hľadať

Anketa - zahlasuj aj ty :)

Som muž/žena a dámske silonky:

 • sú pre mňa vášňou a životným štýlom
  401
 • nosím pravidelne do práce, spoločnosti a iné
  148
 • nosím len po doma
  50
 • nosím len príležitostne
  58
 • nenosím vôbec
  148

Poďakovanie s výzvou

1 Komentár
 

AHOJTE ,

 

dlho som rozmýšľala, či sa vôbec vyjadriť. Ale áno, chcem.

 

Rada by som sa poďakovala všetkým zákazníkom, ktorí sa rozhodli nakúpiť v mojom eshope silonka.sk . Niektorí z vás sa dokonca podieľajú na aktívnom výbere nových modelov, iní doslova testujú odolnosť a kvalitu siloniek, počítajú počet oblečení, či porovnávajú jednotlivých výrobcov a podiel použitých materiálov. Nesmierne si to vážim ako aj každý jeden spätný odkaz, ktorý ma posúva vpred. Práve vtedy (pri čítaní emailov od vás) si uvedomím, že spokojný zákazník, ktorý si s obľubou a úsmevom oblieka silonky odo mňa, je pre mňa tým dôvodom, prečo to robím. Môžem len vysloviť prianie: Nech sa Vám silonky dobre a aj dlho nosia!

 

Zároveň vyzývam ľudí, ktorí nemajú v úmysle prevziať objednaný tovar, nech si to rozmyslia a nerobia druhým škodu. A ak ste objednávku vytvorili omylom, zrušte ju obratom emailom alebo telefonicky. To by bolo z Vašej strany férové. Prosím vezmite to na vedomie.

 

Všetkým prajem krásny deň.

 

S pozdravom, za silonka.sk Andrea

 

 
1 Komentár
Pavol Szentivanyi
2018-11-18 12:58:25
Ahoj...Andrejka. Som rád že sú na svete také chápavé, rozumné  a tolerantné ženy, ako si ty...Veľmi si ťa za to vážim a fandím ti. Na margo tvojej poznámky, aby si ľudia prevzali svoje zásielky z tvojho obchodu, môžem ti poradiť, aby si objednávku akceptovala, až po zaplatení kreditnou kartou, alebo prevod z účtu, lebo stále sa nájdu aj bezcharakterný a škodoradostný ľudia. Prajem ti veľa úspechov. Tvoj verný zákazník Pavol.

Odoslať komentár

  

Odoslať