Táto stránka v rámci poskytovania služieb používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

zatvoriť

Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Dopravné
0,00 € Spolu

Pokladňa


Hľadať

Anketa - zahlasuj aj ty :)

Som muž/žena a dámske silonky:

 • sú pre mňa vášňou a životným štýlom
  398
 • nosím pravidelne do práce, spoločnosti a iné
  147
 • nosím len po doma
  49
 • nosím len príležitostne
  58
 • nenosím vôbec
  37

RECENZIA na pančuchy Flores J16

1 Komentár
 

Pančuchy Flores J16 značky Marilyn ma zaujali hneď na prvý pohľad, preto som sa ich rozhodla vyskúšať a podeliť sa s vami o môj názor.

 

 

Tieto pančuchy sa vyrábajú v dvoch farebných prevedeniach a to grey/black a rose/black. Vybrala som si geometrický vstvený dizajn rose, u ktorého základ tvorí čierna farba v kombinácii so staro ružovou a výrazne ružovou. V páse sú ukončené pohodlnou tvarovanou gumov v šírke 3 cm. Pančuchy sú 40 dennové, čím by som ich zaradila do kategórie tých hrubších, ale po oblečení sa vďaka elastanu natiahli a dokonale priľahli k nohám. Pôsobia veľmi univerzálne a sú vhodné na rôzne príležitosti, čo umožní ich obliekanie v jarnom až jesennom období. Skvele vyniknú v kombinácii jednoduchých šiat, či sukní alebo aj kraťasov. Viem si ich predstaviť ako doplnok pri elegantnom ako aj odvážnom ba priam až výstrednom outfite pre mladých. 

 

Celkové hodnotenie: 8/10

 • malé mínus: vybraná veľkosť podľa odporúčania výrobcu (pri mojej výške 164 cm by mi mala stačiť veľkosť 1/2- S/M ale pre väčšie pohodlie by som uprednostnila veľkosť 3/4-M/L ktorá je od 165 cm)
 • veľké plus: originalita a pružnosť materiálu (obsahujú 10% elastanu)
 

 
1 Komentár
Robo
2019-08-17 23:01:50
Máš vkus. Veľmi pekný vzor. Oceňujem.

Odoslať komentár

  

Odoslať